Kolimisteenused

Kolimine, transport, mööbli kokkupanek, utiliseerimine jm.

Kolimisteenused on meie ettevõtte üheks põhiliseks tegevusvaldkonnaks.

Kolimisteenus hõlmab kolimist, transporti ja utiliseerimist. Vajadusel paneme kokku mööbli ja tõstame selle paika. Soovi korral kinnitame seina riiulid, paigaldame lambid ja kardinapuud.

Kolimine seostub paljudele suure segeaduse, tüütu asjade kokku ja lahti pakkimise ja nende tassimisega. Sellise segaduse käigus kipuvad ka asjad tihti kaotsi minema. Kuid see ei pea nii olema – siinkohal tulevad appi meie kolijad. Kolimisteenused on abiks kodu vahetamisel ning büroode ja garaažide kolimisel.

Samuti aitavad kolimisteenused kevadise suurpuhastuse ajal kui on ootamatult tekkinud asjad, mis vajavad utiliseerimist. Kõigil tekib aegajalt asju, mis on jäänud seisma keldrisse, kuuri või garaaži. Sa ei pea muretsema, et Sinu asjad leiavad tee kuhugi maanteekraavi või metsa alla. Meie kolimisteenuse pakkujana hoolitseme selle eest, et kõik saaks vastavalt seadustele utiliseeritud jäätmejaamas või vastuvõtupunktis.

Vajadusel pakime ja märgistame kastid ning transpordime need soovitud asukohta. Võtame lahti mööbli, transpordime selle ohutult sihtkohta ning paneme selle taas kokku.

Soovid oma asjad ise kokku pakkida? Ka siin on abiks meie kolimiteenused, toome Sulle eelnevalt kolimiskastid. Nii jääb ära mure, et kus kohast saada kolimiskastid ning mida nendega hiljem peale kolimist teha.

Kolimisteenused sisaldavad ka erinevate esemete ladustamist meie laos. Kui Sul on näiteks plaanis kodus remonti teha ja mööbel jääb ette, siis saame Sinu mööbli enda lattu hoiule võtta. Kui remont on läbi, toome mööbli Sinu remonditud korterisse tagasi.

Kolimisteenusena pakume ka transporti uksest ukseni. Seda üle kogu Eesti ja vajadusel ka lähiriikidesse. Näiteks kui Sa tellisid e-poest mööblit või ehitusmaterjale, siis oleme Sulle abiks selle poodidest ära toomisel. Soovi korral paneme mööbli vastavalt tootja juhistele ka kokku ja tõstame soovitud kohta paika.

  • Meie põhiasukoht on Harjumaa. Seega väljaspool Viimsi valda ja Tallinna linna lisandub transpordi eest tasu 0,5€/km.
  • Kolimisteenuse näidishind: kaubik ja 2 kolijat alates 39 €/h. Hinnale lisandub käibemaks. Miinimum hind on 50€.
Asjade liikuma panemiseks ja pakkumise saamiseks võta meiega ühendust.
Võta meiega ühendust