Veo-ja Kolimisteenused

Kolimine, kaubavedu, mööbli-ja kodutehnika vedu, utiliseerimine jm.

Kolimisteenused on meie ettevõtte üheks põhiliseks tegevusvaldkonnaks.

Kolimisteenus hõlmab kolimist, transporti ja utiliseerimist. Vajadusel paneme kokku mööbli ja tõstame selle paika.

Kolimine seostub paljudele suure segeaduse, tüütu asjade kokku ja lahti pakkimise ja nende tassimisega. Sellise segaduse käigus kipuvad ka asjad tihti kaotsi minema. Kuid see ei pea nii olema – siinkohal tulevad appi meie kolijad. Kolimisteenused on abiks kodu vahetamisel ning büroode ja garaažide kolimisel.

Samuti aitavad kolimisteenused kevadise suurpuhastuse ajal kui on ootamatult tekkinud asjad, mis vajavad utiliseerimist. Kõigil tekib aegajalt asju, mis on jäänud seisma keldrisse, kuuri või garaaži. Sa ei pea muretsema, et Sinu asjad leiavad tee kuhugi maanteekraavi või metsa alla. Meie kolimisteenuse pakkujana hoolitseme selle eest, et kõik saaks vastavalt seadustele utiliseeritud jäätmejaamas või vastuvõtupunktis.

Vajadusel pakime ja märgistame kastid ning transpordime need soovitud asukohta. Võtame lahti mööbli, transpordime selle ohutult sihtkohta ning paneme selle taas kokku.

Lisaks kolimisteenusena pakume ka veoteenust uksest ukseni. Seda üle kogu Eesti ja vajadusel ka lähiriikidesse. Näiteks kui Sa tellisid e-poest mööblit või ehitusmaterjale, siis oleme Sulle abiks selle poodidest ära toomisel.

  • Meie põhiasukoht on Lõuna-Eesti. Väljaspool Tartu linna lisandub transpordi eest tasu 0,6€/km.
  • Kolimisteenuse näidishind: kaubik ja 1 kolijat alates 30 €/h. Hinnale lisandub käibemaks. Miinimum hind on 50€.
Asjade liikuma panemiseks ja pakkumise saamiseks võta meiega ühendust.
Võta meiega ühendust